Inloggen

RK Basisschool St Victor

preview
Vakantie nieuwsbrief

Nieuwsbrief

Laatste schooldag

Morgen is de laatste schooldag van een bewogen schooljaar.

 

Wie had het in augustus kunnen bedenken dat we een bijzonder schooljaar zouden gaan krijgen.

Weer kregen we te maken met allerlei regels waardoor we onze schoolorganisatie moesten aanpassen.

 

Ouders mochten niet meer de school in, de kinderen mochten niet door elkaar op het plein spelen, er waren aangepaste schooltijden, de kinderen van de groepen 7 en 8 mochten zelfs niet op school blijven eten, we kregen weer te maken met een lange periode thuisonderwijs. En elke keer lukte het ons, samen met de kinderen en ouders, ons aan te passen aan de Corona-omstandigheden. Petje af voor al die flexibiliteit van kinderen, team en ouders. 

 

Aan het einde van het schooljaar was er weer een beetje licht aan het einde van de tunnel. We mochten de cohorten opheffen, de school- en pauzetijden werden weer 'zoals vanouds'.

Het werd weer een beetje normaal. Net op tijd voor groep 8.

 

Groep 8 heeft toch nog van een leuke afsluiting van hun schoolperiode kunnen genieten. Zij hebben gelukkig nog een mini kamp kunnen houden, zij zijn nog op schoolreis geweest en hebben zelfs hun musical kunnen opvoeren voor een beperkt aantal ouders. Daar heeft iedereen reuze van genoten.

 

Morgen nog de laatste loodjes en dan een welverdiende vakantie. We zien elkaar hopelijk weer op vrijdag 27 augustus tijdens het wenmoment.

 

De kinderen zijn vrijdag (morgen) om 12.15 u. uit.

 

We sluiten niet met zijn allen af, dat is nog niet mogelijk. 

 

 

 

Bedankt

Met de zomervakantie nemen we morgen afscheid van juffrouw Mariken. Het hele schooljaar heeft ze meester Fred vervangen vanwege ziekte. Nu gaat ze De Nieuwe School leiden. We willen haar bedanken voor de inzet en betrokkenheid bij de St.Victorschool. In een hectische periode bleven we wel op koers.

 

Ook nemen we morgen afscheid van juffrouw Angela. Zij gaat een mooie uitdaging aan op De Nieuwe School bij juffrouw Mariken. Vanaf januari 2017 was Angela een vertrouwd gezicht bij onze kleuters.

 

bedankt

Natuurlijk wensen we Mariken en Angela heel veel succes met hun nieuwe uitdaging!!

 

Vandaag heeft groep 7a afscheid genomen van juf Saskia. Zij heeft het hele jaar de vervanging van meester John ingevuld. Zij gaat vanaf volgend schooljaar op een andere school een langdurige vervanging doen. Daarnaast blijft ze ook kortdurende vervangingen invullen bij Sophiascholen. Wellicht zien we haar nog eens terug bij ons.

 

Juffrouw José Pouwels is morgen voor het laatst bij ons op school. Zij heeft de laatste periode in groep 6a gewerkt naast juffrouw Mariska. Juffrouw José gaat komend schooljaar volledig aan de slag op haar 'eigen' school in Sassenheim.

 

Heel erg bedankt Saskia en José. kaart

Als laatste willen we de Medezeggenschapsraad, de Oudervereniging en al onze (hulp)ouders bedanken. We beseffen dat we ook van jullie heel veel hebben gevraagd het afgelopen schooljaar. Jullie moesten je in allerlei bochten wringen om thuis, school en thuisonderwijs te combineren.

Het is ook jullie toch maar gelukt.duim Ook daarvoor hartelijk dank.

 

 

Schoudercom

In de zomervakantie gaan we over op een nieuw administratiepakket.

Dit heeft waarschijnlijk ook gevolgen voor het gebruik van Schoudercom. We kunnen geen nieuwe groepen aanmaken.

Daarom zullen we pas na de vakantie de groepen  overzetten en onze kalender gaan vullen. 

Vanaf volgende week zullen we niet via Schoudercom bereikbaar zijn.

 

We hopen na de vakantie weer snel online te zijn met Schoudercom.

Namens het team

vakantie

Agenda items september
  • 30 augustus:  eerste schooldag
  • 09 september: alle kinderen zijn vrij vanwege Kermisdag
  • 13 t/m 17 september: 10 minutengesprekken goepen 1 t/m 7 (kennismaking)
  • 20 september: vergadering Oudervereniging
  • 24 september: studiemiddag team - Alle kinderen zijn om 12.15 u. uit.
  • 27 september: Algemene ledenvergadering Oudervereniging
  • 28 september: vergadering Schoolraad/MR

St. Victorschool - Pilarenlaan 33 - 2211 LH Noordwijkerhout